Сходи вплив на інтерєр
 
інтерєр+сходи

 

Сходи та їх вплив на інтер'єр

Сходи, крім конструктивної, несуть ще й важливу інтер’єрну навантаженність. В їх дизайні і функціональному вирішенні поєднуються самі різні підходи до проектування і різноманіття матеріалів, саме це і додає сходам унікальність і визначає якість.

Конструктивні рішення є основоположними у зовнішньому вигляді, в залежності від них визначається вид сходів.

Маршеві сходи, що розробляються з урахуванням біомеханічної специфіки рухів людини, найбільш популярні і потребуючі. Але маршова конструкція застосовна лише в тому випадку, якщо не спостерігається нестачі площі. Якщо ж житлове простір вимагає економити місце, то оптимальними будуть гвинтові сходи. Такі сходи, безумовно, не настільки зручні для пересування, але значна економія простору компенсує цей недолік. Спіральна конструкція часто застосовується в будівлях на цокольних поверхах.

Сходи на больцах - своєрідний альтернативний варіант маршових сходів. Конструкція підвішена на больцах (болтах), прикріплених до стіни з використанням стержневих опор. Даний варіант досить компактний і підходить для котеджів і квартир, а зовнішній вигляд дозволяє сходам без проблем вписатись  в авангардний або класичний інтер'єр.