Гвинтові сходи.
Монтаж гвинтових сходів
Виготовлення гвинтових сходів
Купити гвинтові сходи у львові

1 Гвинтові сходи на спіральному косоурі

2

3

Гвинтові сходи.

 

 

 

Необхідним функціональним елементом багатоповерхового будинку або багаторівневої квартири є сходи. При виборі сходів необхідно враховувати, що це дуже важливий функціональний елемент, який буде експлуатуватися кожен день. Крім цього сходи є важливою частиною інтер'єру, тому повинні бути витримані в загальному стилі приміщення. У цій статті ми детально розглянемо гвинтові сходи та їх особливості, після чого Ви зможете зробити правильний вибір на користь гвинтових або інших сходів в будинку.

 

Отже, ми знаємо, що сходи несуть на собі функціональне навантаження і виконують не менш важливу естетичну функцію. Спочатку розглянемо, в яких випадках використання гвинтових сходів доречно з функціональної сторони.

 

Гвинтові сходи - це сходи які економлять простір. Гвинтові (спіральні) сходи були винайдені давно, ще в середньовіччі. Такі сходи використовували для підйому у високих вежах і замках. Сходи були крутими, але при цьому справлялися зі своєю функцією. Економія місця при використанні гвинтових сходів відбувається за рахунок спірального пристрою і регульованого кута підйому. Тому якщо у Вас декілька рівнів в приміщенні, а місця не багато, то гвинтові сходи ідеально підійдуть. Використовуючи кручені сходи практично не загубиться цінний простір, так як вони, звичайно, не великого діаметру, при цьому місце під сходами повністю у вашому розпорядженні. І не треба споруджувати ніяких комор та інших маленьких кімнат, простір під сходами залишиться використовуваної частиною приміщення. Гвинтові сходи часто встановлюють у реконструйованих приміщеннях і в дворівневих квартирах. Гвинтові сходи використовують як сходи на житлову мансарду або цокольний поверх багаторівневого будинку. В умовах економії житлового простору гвинтові сходи є незамінними.

 

Завдяки укріпленій конструкції і надійним зчепленням, гвинтові сходи володіють хорошою вантажопідйомністю. Але при цьому необхідно пам'ятати, що габаритний вантаж не вдасться підняти по гвинтових сходах. Тому гвинтові сходи часто використовується як допоміжні сходи.

 

Гвинтові сходи повинні бути безпечними для всіх. Важливу роль відіграє кут підйому. Чим менший кут, тим швидше можна дістатися на інший рівень. Але для зручності і безпеки переміщення рекомендовано не створювати занадто крутих сходів. Це особливо актуально якщо в будинку маленькі діти або люди старшого віку. Якщо в будинку діти, необхідно також врахувати відстань між поручнями, зручність висоти і ширини щабля, висоту поручня і балюстраду, щоб максимально убезпечити їх. Часто на початку сходів і на верхньому рівні встановлюються огорожі на замках від дітей. Кручені сходи встановлювати в будинку, де є діти, необхідно дуже обережно і зважено. Можливо краще віддати перевагу більш безпечним маршовим сходам в такому випадку.

 

Роль сходів в інтер'єрі приміщення.

 

Будь-які сходи, особливо гвинтові, несуть не тільки функціональне навантаження, але і відіграють велику роль в інтер'єрі приміщення. Гвинтові сходи дуже добре вписується в сучасний мінімалістський стиль невеликих приміщень. У кімнату з таким стилем звичайна помпезні маршові сходи навряд чи впишуться. А гвинтові сходи зі своїм невагомим видом, витонченістю форм стане родзинкою приміщення і центром уваги.

        Гвинтові сходи

Дерев'яні сходи

Бетонні сходи

Сходи на центральному

косоурі

Гвинтові сходи

Перила

Про нас

Наші контакти

тел. 098 257 79 10

Головна